RETR

اهدای هدیه به دانش آموز پرهام امیرآبادی زاده

اهدای هدیه به دانش آموزان برای تولدشان و گرفتن عکس …

اهدای هدیه به دانش آموزان برای تولدشان و گرفتن عکس یادگاری15 | دبستان هوشمند دخترانه شهید … اهدای هدیه به دانش آموزان برای تولدشان و گرفتن عکس یادگاری15.


تجلیل از دانش آموزان دبیرستان فرزانگان حکیم زاده در روز …

یزد (پانا) – به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز، مدیر دبیرستان دخترانه … فرزانگان حکیم زاده، طبق سنوات گذشته با تهیه هدیه و اهدا به دانش آموزان؛ روز …


روز دانش آموز به کام دانش آموزان – پانا

شیراز (پانا) _ المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در دبیرستان شهیدان پژمان در شیراز همزمان با روز دانش‌آموز و با اهدا هدیه به دانش‌آموزان آغاز بکار کرد.


معلم زن ایرانی که نقاشی‌های دانش آموزان خود را بر تن کرد – الف

او در روز دانش آموز هدیه متفاوتی به شاگردانش اهدا کرد. این هدیه … این معلم خلاق متولد سال ۱۳۷۲ و زاده روستای سلخ جزیره قشم است. او در دومین سال خدمت …


هدیه دانش‌‌آموز پایه هفتمی به بیماران نیازمند – افکارنیوز

هلیا خوش نهاد دانش‌آموز پایه هفتم دبیرستان دوره اول متوسطه آرش اطمینان ناحیه … تصمیم به اهدای اعضای بدن فرزندشان به افراد نیازمند عضو گرفتند.


طعم شیرین کتاب و کتابخوانی در کتابخانه‌های عمومی

توسط بنیاد علمی آموزش قلم چی صورت گرفت؛ اهدای 770 نسخه کتاب به …… این برنامه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در نقاط پرتردد امیرآباد از قبیل … بازدید دانش آموزان دبستان دخترانه اختر دانش از کتابخانه ….. عاشورا چشمه نوری است که سیاهی ها و تاریکی ها را از جان می شوید و زلالی و پاکی را سخاوتمندانه به آن هدیه می کند.


برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر