RETR

بئ تو نمیتونم زندگی کُنم..:)!؟

…بی تو میشه زنده بود,نمیشه زندگی کرد

بی تو میشه زنده بود,نمیشه زندگی کرد عشق فقط با معشوقم و زندگي تنها با او معنا داره ، عشقم … که هميشه براي کسي که به هيچ عنوان قادر به کمک کردنش نيستم دعا کنم.


نمیشه بی تو بود

نمیشه بی تو بود. … اونقدرگريه مي كنن تاخوابشون ببره 54445114783862160611.gif. + نوشته شده …. این سوی زندگی یک علامت سوال در آخر قصه ی من وتو دیده میشود.


بدون تو هرگز نمیتونم زندگی کنم – دریای طوفانی

عشقم؟ وجودم؟ نفسم؟ بدون تو هرگز نمیتونم زندگی کنم وقتی اومدی تو زندگیم بهم روحیه دادی، هدف دادی، امید دادی، تا جایی که الان از زندگی کردن لذت می …


بـــــدون تـو نمیشه نمیشـــه نمیتــــونم

ســـلام ســـلام. به وب خودتون خوش اومدین دوستای گلم. این وب دو تا نویسنده داره که. من و عشقم هستیم. من سعی میکنم هر روز. این وبو آپ کنم. البته به کمک همنفسم. خوووووووو.


بـــدونــــ تـــو مـــيـــمـــيـــرمــــ

خدا میدونی تو این زندگی مزخرفت یه چیز ازت خواستم اینم عشقم بود ؟ چرا داری اینکار باهام میکنی خدا ؟ چقدر صدات بزنم چقدر هر روز گریه کنم خدا ؟ خدا تو که داری میبنی …


نیمی از وجودم

سعید سر تکان داد و گفت: «عزیز من، پول من و تو نداره، در عوض من پولهامو جمع می کنم و برای همه مون خونه می خرم و یا توی یک سرمایه گذاری خوب به کار می … اما این دلیل نمیشه که تو فکر کنی من هیچی کم و کسر ندارم.» سعید با بی تفاوتی شانهای بالا انداخت و گفت: «در هر حال من فکر می کردم تو بعد از این مدت متوجه خودت و زندگی اطرافت شدی.


برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر