RETR

برای آیلین مایلز ، نوشتن شعری و ارسال یکستاگرام ، مانند یک و همان احساس کنید

چگونه شاعر شویم؟ – مدرسه نویسندگی

نوشتن شعر نوعی ماجراجویی است که به ما کمک می‌کند تا زبانی غنی داشته باشیم و با کلمات … نمی‌گوییم تمام روز خود را پشت میز نشسته و صرف نوشتن کنید اما یک روال … بنابراین مهارت‌هایی مانند حذف کلمات غیرضروری، استفادۀ به‌جا از کلمات و شیوۀ قرار … در هر صورت باید آن را به مخاطب نشان دهید مطابق همان جملۀ معروف «نگو، نشان بده».


یک پیاله شعر یک حبـه نقد … ( قسمت یازدهم ) – شعر نو

( قسمت یازدهم ) ( آموزش عناصر ادبی در سرودن شعر و نوشـتن نقد به زبان ساده ) … شود و شاعر بتواند با ((بینش ادبی)) خود برای هر احساس ، حادثه ی ذهنی ، رخداد درونی … یا همان کلمه ی نخستین یا یک سازه ای که از یک سازه بوجود می آید ، مانند: ….. توجه کنید که صنعت اغراق را افریده و چگونه در همان ابتدای شعر، نهایت …… ارسال نظر.


۶ نکتۀ مهم برای نوشتن شعر – زهرا شریفی

نوشتن شعر هم از این قاعده مستثنا نیست. … به کلماتی عینی می‌گوییم که وقتی با آن‌ها مواجه می‌شویم یک تصویر مشخص در ذهن … مانند شکوه، طرب، رنگ.


شعر، یک زبان منحصربه‌فرد – زهرا شریفی شعر نوشتن کلمه واژه

واژه‌ها در شعر با خودشان اندیشه و احساس و روح دارند که اغلب ظریف و مبهم و مرموزند. … هرکدام از ما با خواندن یک شعر واحد دنیایی ترسیم می‌کنیم و برداشتی منحصربه‌فرد از شعر خواهیم داشت که ممکن است … شما هم می‌خواهید شعر را معنی کنید؟


اصول و قواعد و تنکیک ها در شاعری و نوشتن شعر | شبهای بارانی

شعر نوشتن یک هنر خدادای است که نمیتوان با آموزش آن را در کسی به وجود آورد . … در نوشتن شعر برای خواننده سعی کنید از کلمات عامیانه استفاده نمایید … علامت ها را گذاشته تا خواننده نسبت به علامت ها شعر را بر روی موزیک پیاده کند مانند ؟ … اگر نیک بشکافید غالبن وصف همان عواطف است که به اندازه ی آدمی کهن است، ولی …


برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر