RETR

️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟

️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده …

خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟


این «کارترو» باید کُشت، چه با تفنگ چه با مشت! – آپارات

#آمریکا که از آبان ۵۸ تا حالا فرق خاصی نکرده، هنوز همان است که بود اما، … ️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟


برگرداندن ۷۰ هزار یورو به توریست ها توسط یک ایرانی – آپارات

️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟ … فیلم جالب “مرگ بر آمریکا” گفتن آیت‌الله خامنه‌ای با مشتهای گره‌کرده.


تعریف عجیب آمریکا از دموکراسی❗️ – YouTube

تعریف عجیب آمریکا از دموکراسی❗️ خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟ کلاریج (رئیس وقت بخش آمریکای …


ظهور(بیداری اندیشه) – آیس استار

با تشکر از گروه بیداری اندیشه ….. ️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟


Images tagged with #یوم_الله on instagram – Pictame

صبح روز 13 آبان 1357، دانش‌آموزان در حالي که مدارس را تعطيل کرده بودند، به سمت دانشگاه … ⭕️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی انتخاب شده سرنگون کنن؟


تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! | هشترود نیوز

مطالب برچسب گذاشته شده با نام : ‘تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! …. حسن سلیمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این زندانی به علت … هشترود نیوز ، تلویزیون دولتی کوبا روز دوشنبه با اعلام این خبر که فیدل کاسترو نامه …… این انتخاب رو به ایشون تبریک عرض میکنیم و این انتصاب رو به فال نیک …


تیزر مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد تدفین پنج شهید گمنام …

️خبرنگار: درسته دولتی رو که با دموکراسی ان · enghelabgeram. 129 بازدید … مسئولین باید این صحبت های امام خمینی (ره) رو · enghelabgeram.


بیانیه‌ها – شورای ملی مقاومت ایران

صد و سیزده سال پس از انقلاب ملّی دموکراتیک مشروطه، که بر پرچم آن مبارزه علیه … از این رو، شورا وظیفۀ خود می داند که یاد و خاطرۀ همۀ زنان و مردانی را، که در 113 سال … دارد و غلبه بر تمام فجایعی که محصول حاکمیت استبداد دینی است، با سرنگونی نظام جهل و … رژیم آخوندها در تمامیت و با تمام دسته ‌بندیهایش به‌طور کیفی تضعیف شده است.


twitter-data-analysis-7/tweets/2019-02-18.txt …

انقدر خودشون رو الكي الكي كوچيك ميكنن كه آدم به مرد بودشون شك پيدا ميكنه!!! … کشو میزم شده گورستان کارتون ها و جعبه هایی که دارای گارانتی آن که هیچ وقت به دردم نخورده. … به قدرته و تمام سعیش اینه که با ابزاری که موجوده منافع ملی رو تامین کنه. …… رابطه نیست،آیا درسته که همزمان با دو نفر آشنا شد و بعد انتخاب کرد؟


گفتگو با علیرضا میبدی؛ دولت رفسنجانی آغازگر ترور …

محسن هاشمی رفسنجانی مدعی شده پدرش در دوران ٣٨ سال مسئولیت هیچگاه باعث … در این میان، در تقویم جمهوری اسلامی، ۱۷ امرداد، روز خبرنگار نامیده شده است! … که محمد ابراهیمی را از روزنامه اطلاعات با خودم به رادیوتلویزیون می بردم. ….. نیروهای مدافع دموکراسی و حقوق بشر را پراکنده کند چون تعیین کننده باید رأی مردم باشد.


شورای-ملی-مقاومت-ایران-بیانیه-سی-و-هفتمین-سالگرد-تأسیس …

بدین ترتیب راهی که با انقلاب مشروطه آغاز شده بود و با نهضت ملی شدن صنعت نفت ادامه پیدا … کردن مبارزه برای سرنگونی رژیم و به سرانجام رساندن انقلاب دموکراتیک مردم ایران نداشتند. … در چنین شرایطی مردم ایران راه مبارزه را انتخاب کرده اند. …. دیکتاتوری فاسد و رو به زوال آخوندها در مقابل اتحاد و همبستگی ملی و مقاومت و پایداری و …


پرسش هایی که تقی روزبه به آنها پاسخ نخواهدداد! , خدامراد فولادی

تقی روزبه در سنگر ِ امن ِ دموکراسی و آزادی ِ بیان ِ بورژوایی جا خوش کرده و مدام هرچه در … از این رو، خاتمی را باید در چارچوب ِ عملکردهای دموکراتیک ِ خود ِ او قضاوت کرد نه با … ِ ضدییت با دموکراسی از هرنوع ِ آن و بی اعتقادی به حق ِ انتخاب برای عموم است. ….. من معتقدم که تبلیغ سرنگونی جمهوری اسلامی تا وقتیکه طبقه کارگر ایران از …


طلاب به سختی در حال تأمین نیاز‌های خود هستند/باهنر: یک عده …

فدراسیون فوتبال: با توجه به شناختی که از خلقیات کی‌روش داریم، بعید … که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران در رابطه با حواشی ایجاد شده در … از امکانات دولتی استفاده کند، مزید بر علت شده و طلاب به سختی در حال ….. رو که بر اساس آرای مردم و به روش دموکراسی مورد ادعای آمریکا انتخاب شده بود سرنگون کردند ؟


چطور می توان دمکراسی را برای عصر اینترنت ارتقا داد – زبان اول

پیا مانچینی و همکاران او می خواهند در آرژانتین و دیگر کشورها دمکراسی را ارتقاء دهند. … و آخرین مساله زبان این سیستم به طور شگفت آوری رمزگذاری شده که توسط وکیل ها و … پس این سیستمی است که می توانیم مقامات را انتخاب کنیم ولی در نحوه تصمیم گیری … دولت ها و حکومت ها را سرنگون کردند و ما باید به شدت به این مساله مغرور باشیم.


بیست و دو دلیل برای سرنگونی جمهوری اسلامی + مصاحبه + در …

ارسال شده توسط: محمد نوری زاد در تاریخ فوریه 11, 2019 در بخش جدید ها, ویژه 534 نظر. برای سرنگونیِ این نظام، هزار دلیل حتمی وجود دارد که من تنها به بیست و دو … هر نظامی که با دروغ بیامیزد، حتماً به پایه های تخت و بختِ خود پتک می کوبد. …… میخوان اعترافات رو زیادتر کنن علیه ایشون و بعد با اتصال دان ایشون به …… سپاس گزار درسته.


شما نظر بدهید/ جان بولتون یک جمهوری‌خواه تندرو و حامی منافقین …

پیامدهای داخلی، منطقه ای و بین المللی انتخاب بولتون را چگونه ارزیابی می کنید؟ ….. این آقا حسابی مغزش با تبلیغات منافقین شستشو داده شده . ….. هیچ وقت آمریکا نمی یاد نظامی رو سرنگون کنه که راحت داره از طریق اون به عربها ….. به نظرم این نظر مدیر بنیاد دفاع از دموکراسی درسته اما قسمت آخرش یعنی اونجایی که میگه …


دولت ترکیه یر حال سقوط است/ مساجد پایگاه اتحاد مردمی | …

رجب طیب اردوغان پس از ورود به فرودگاه استانبول به خبرنگاران گفت: … حکومتی که با رای مردم به قدرت رسیده است و رئیس جمهورش با رای مردمی انتخاب شده است را … پل سلطان مهمت فاتح استانبول که از سوی ارتش بسته شده بود، با فشار مردم گشوده شد. … اتحادیه اروپا خواهان حفظ آرامش و احترام به نهادهای دموکراتیک در ترکیه شده است.


وقایع و بیانات و رخدادهای حیات پر برکت حضرت امام خمینی (س …

الف) سرنگونی سلطنت پهلوی و رژیم منحوس شاهنشاهی؛ … مصاحبه کننده: خبرنگاران انگلیسی، فرانسوی و آلمانی … نظامی متوسل شده است و ارتشبد ازهاری را انتخاب کرده، که او قول داد انتخاباتی کاملًا …. یک دموکراسی خلقی از نوع مارکسیستی آن؟


به ترتیب امتیاز – بالاترین

خوب اونام میتونن چپها و مجاهدین رو به نازیها وصل کنن و به اون بهانه سرکوبشون کنن خوبه … چارلز کامر هارت وزیر مختار آمریکا در ایران, رضا خان را مردی میدانست که با توحش … شاه میگه صد درصد درسته هرکس کوچیکترین دفاعی بکنه صد درصد دروغ میگه … و با رای اونها انتخاب شده بود اگر شعور دموکراسی داشته باشید همین رو میفهمیدین.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر