RETR

15 کتاب در مورد پناهندگی و مهاجرتی که هر شخص در ایالات متحده باید بخواند

برای آنهایی که به دنبال پناهندگی در سوئد هستند …

Read more … براساس کنوانسیون سازمان ملل متحد مربوط به وضعیت پناهندگان … معمولا به افرادی که واجد شرایط حمایت فرعی هستند مجوز اقامت 13 ماهه اعطا میشود. … به منظور درخواست پناهندگی در سوئد، شما باید شخصا به اداره مهاجرت بیایید. … کارکنان واحد پذیرش در مورد اعطای پناهندگی به شما تصمیم نخواهند گرفت.


مقررات پناهندگی – Migrationsverket

اگر در سوئد به دنبال محافظت هستید، باید درخواست پناهندگی خود را موقع ورود … اداره امور مهاجرت سوئد نمی​تواند تقاضای پناهندگی را که در یکی از … کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقررات دوبلین … بدین معنا که سوئد هر درخواست پناهندگی را جداگانه بررسی خواهد کرد. … منشأ آزار ممکن است مسئولان کشور بومی شخص باشد.


شرح آخرین قوانین اخذ اقامت کانادا – مهاجرت به کانادا 2019

برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور، روش‌های گوناگونی وجود دارند که … است و آگاهی از این تغییرات می‌تواند کمک بزرگی به پرونده هر فرد داشته باشد. … برای اطلاعات بیشتر دراین مورد به صفحه مزایا و معایب مهاجرت به کانادا مراجعه …. ابتدا، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا باید دارای شرایط زیر باشید. ….. men read habibi.


کتاب راهنما برای پناهندگان رونـد اداری مهاجرت – Cultural …

)Bureau of Population, Refugees, and Migration, United States Department of … واژگان انگلیسی زیر هنگام بحث وگفتگو در مورد اسکان مجدد در آمریکا مورد … در پایین نمونه چند شخص موفق آمریکایی را می بینید … اکثر زنان و مردان بزرگسال در آمریکا باید کار کنند. … Page 15 ….. برای هر پناهنده ای که به آمریکا پذیرفته می شود، قبل.


ترامپ دستاوردهای اوباما در زمینه تغییرات جوی را لغو کرد – فردا

طبق گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز، ترامپ مدعی شد که هدف از سیاست‌های جدید ارتقاء … آثار و نام‌های بزرگ ادبیات فارسی از کتاب‌های درسی حذف شدند+اسامی … مهاجرت به اروپا را در برابر پناهندگان سوری مقیم ترکیه باز می‌کند که این مسئله … بامداد روز سیزدهم آبان اعلام کرد ایالات متحده رسما به سازمان ملل اعلام کرده که از معاهده …


برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر